استارتاپ

بزرگترین گردهمایی شتاب‌دهنده‌های استارتاپی در مشهد

اگر به‌خاطر داشته باشید “همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی| IRANYEKA” آذرماه امسال با حضور حداکثری مدیران بزرگترین استارتاپ‌ها ،شرکت‌های سرمایه‌گذاری و بنیان‌گذاران مطرح‌ترین شتاب‌دهنده‌های ایران در شهر تهران برگزار شد. برای اینکه ثابت کنیم همه ایران تهران نیست، تصمیم گرفتیم با همکاری بچه‌های استارتاپی خوب خراسان گردهمایی بزرگ شتاب‌دهندها را در مشهد مقدس برگزار کنیم و در آینده‌ای نزدیک مهمان شما در شهرهای مختلف ایران خواهیم بود.

هدف ما از برگزاری این رویدادها ترویج فرهنگ کارآفرینی، اتکا به توان نیروهای داخلی و آبادانی ایران عزیز اسلامی است. بر همین اساس معتقدیم استان‌های خراسان ظرفیت بزرگی برای کارآفرینی در حوزه های فن آوری های نوین دارند اما واقعیت این است به اندازه ما تهران‌نشینان دسترسی به فرصت‌ها، منابع، اطلاعات، افراد و شرکت‌های آموزشی یا سرمایه‌گذاری… ندارند.

گردهمایی بزرگ شتابدهنده‌ها اولین گردهمایی در این سطح است که در شهر مقدس مشهد برگزار می شود. در این گردهمایی که با مدیریت اکبر هاشمی مدیر مسئول و سردبیر هفته نامه شنبه برگزار می شود، ناصر غانم زاده، محسن ملایری،حمزه قطبی نژاد، رضا کلانتری‌نژاد و محمد امین صمیمی مدیران شتاب دهندها حضور خواهند داشت و پیرامون فرصت ها و تهدیدهای سرمایه گذاری و نحوه کار شتاب دهندها صحبت خواهند کردو از تجربیاتشان به‌ عنوان کارآفرین و موفقیت ها و شکست هایشان خواهند گفت.

آنها همچنین در مورد برنامه هایشان برای جذب استارتاپ‌های استان های خراسان یا سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی شتاب‌دهنده در استان‌های خراسان صحبت خواهند کرد. البته این به مفهوم این نیست که از دیگر استان‌ها کسی نمی‌تواند در این گردهمایی شرکت کند.

همچنین اکبر هاشمی هم در بخش کوتاهی در مورد PR (روابط عمومی) و نقش محتوا در موفقیت استارتاپ‌ها سخنرانی خواهد کرد.

همه علاقمندان به حوزه کار آفرینی و استارت آپ ها می‌توانند از طریق ثبت نام در این گردهمایی بزرگ شرکت کنند. استارتاپی‌هایی هم که تمایل دارند با میهمانان برای ورود به شتاب دهندها رودر رو حرف بزنند. یا کسانی که می خواهند برای راه‌اندازی یا مشارکت در راه‌اندازی شتاب‌دهنده در استانشان از نزدیک با مدیران شتاب‌دهند ها مذاکره داشته باشند؛ می توانند با تهیه بلیط vip بعد از اتمام گردهمایی در بخش vipp مستقر شوند.

امیدواریم این گردهمایی بزرگ برای اکو سیستم کار آفرینی و استارتاپی مشهد نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا